Deň obce Štrba

22.08.2023 | Admin

27. augusta (v nedeľu) od 14:00 hod. na Športovom štadióne Štrba na Vás čaká bohatý kultúrny aj sprievodný program.


Pre najmenších divákov príde Dorotka z Fidorkova, staré známe i nové popové hity si vypočujete v podaní súrodencov Júlie a Petra Hečkovcov, legendy československej a slovenskej populárnej hudby, osviežujúcu hudbu z prostredia ethno world music v dynamicky tanečnom štýle prinesie Veronika Rabada, v tanečnom rytme v disko-folk štýle bude spievať aj obľúbená speváčka trojnásobná „Najúspešnejšia Slovenská speváčka“ v prestížnej súťaži Český slávik Kristína a slovensko-česká pop-rocková hudobná kapela INSTINCT svojim koncertom dá skvelú hudobnú bodku za 22. ročníkom Dňa obce Štrba, ktorý pripravuje obec Štrba v spolupráci s Poľnohospodárskym družstvom a Pozemkový spoločenstvom Urbár Štrba.


Podujatím bude sprevádzať profesionál s príjemným vystupovaním, charizmatickým prejavom, obľúbený herec a moderátor Juraj Bača.


Nebude chýbať občerstvenie , hodnotná tombola, nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár, kolotoče, suveníry, poľnohospodárska a hasičská technika , výstava drobnochovateľov.


Veríme, že počasie bude priať, že si nájdete každý to svoje, čo ho zaujme a poteší a spoločne prežijeme príjemné popoludnie poslednej augustovej nedele.


Projekt je podporený z rozpočtu PSK.


NEDEĽA 27. AUGUSTA 2023 O 14:00