Hľadanie...

ezus

Mapa Euroregiónu Tatry

Internetová stránka je spolufinancovaná Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľská republika – Slovenská republika 2007-2013.

 

logoUdalosti a podujatia
XVIII. Slovensko - poľské hospodárskeho fórum Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eut

Dňa 10. októbra sa v Redute v Spišskej Novej Vsi uskutočnil už XVIII. ročník Slovensko - poľského Hospodárskeho fóra. Účasť prijal pán Veľvyslanec Slovenskej republiky vo Varšave J.E. Dušan Krištofík a pána Veľvyslanca Poľskej republiky v Bratislave Krzysztofa Strzalku zastupoval pán Piotr Drobniak.
Čítať celý článok...
 
XXV. Kongres Združenia Euroregiónu Tatry Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia
eut

30. apríla 2019 sa v Poprade uskutočnil XXV. Kongres Združenia Euroregiónu Tatry. Na kongrese sa zúčastnili zástupcovia Euroregiónu Tatry z poľskej a slovenskej strany.

Čítať celý článok...
 
Stretnutie partnerov k III. etape Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eutStretnutie partnerov projektu s názvom ,,Historicko – kultúrno – prírodná cesta okolo Tatier – III. etapa“

 

Dňa 23. januára 2020 sa v Nowom Targu v reštaurácii Absint

Čítať celý článok...
 
XXVIII. Ľubovniansky jarmok Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eutDňa 27.-29. Septembra 2019 sa v Starej Ľubovni uskutočnil už XXVIII. ročník Ľubovnianskeho jarmoku. Nechýbali vystúpenia, tradične remeselné trhy ale aj občerstvenie. Slávnostná recepcia sa konala v Dome Kultúry, kde sa stretli primátori, starostovia, zástupcovia partnerských miest ale aj iní pozvaní hostia.

Čítať celý článok...
 
Študijná vizita Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eutZväzok Euroregión „Tatry“ so sídlom v Nowom Targu zorganizoval 12. septembra 2019 študijnú návštevu predstaviteľov poľsko-slovenských hraničných samospráv, ktorej cieľom bolo predstaviť prístupnosť v projektoch a praxi.

 

Účastníci navštívili tatranské Lapidárium v ​​Zakopanom

Čítať celý článok...
 
XXV. Cezhraničný Kongres Euroregiónu ,,Tatry" Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia
  eut Dňa 13. septembra 2019 sa v Podhalskej štátnej vysokej odbornej škole v Nowm Targu uskutočnil už XXV. Cezhraničný Kongres Euroregiónu ,,Tatry".
Čítať celý článok...
 
Stretnutie zástupcov riadiaceho orgánu STS Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eutDňa 29. januára 2020 sa na Mestskom úrade v Kežmarku stretli zástupcovia Riadiaceho orgánu, Spoločného Technického Sekretariátu, Euroregionu ,,Tatry" a predstavitelia miest Scawnica, Červený Kláštor a Kežmarok ohľadne prediskutovania možností organizácie plánovaného cyklistického preteku v júni 2020 v rámci Programi Interreg V-A Poľsko - Slovensko 2014 - 2020.

Čítať celý článok...
 
Konferencia posilňovanie rozvojového potenciálu Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eutEurópske zoskupenie územnej spolupráce TATRY organizovalo dňa 25. novembra 2019 v budove Obecného úradu v Nowom Targu konferenciu pod názvom "Posilňovanie rozvojového potenciálu HISTORICKO-KULTÚRNO-PRÍRODNEJ CESTY OKOLO TATIER ako turistickej značky".

Čítať celý článok...
 
XII. Výmena skúsenosti cezhraničnej spolupráce pri Labskej cyklotrase v Schonbecku Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eutDňa 24.-26. Septembra 2019 sa predstavitelia EZUS TATRY spolu s členmi slovenských a poľských samospráv zúčastnili na dvanástej výmene skúsenosti Cezhraničnej spolupráce pri Labskej cyklotrase v Schönebecku. Absolvovali prehliadku Magdeburg, následne sa premiestnili bicyklami po trase k rituálnemu kruhu v lokalite Pömmelte

Čítať celý článok...
 
Výročné podujatie programu Interreg V-A PL-SK 2014-2020 Tlačiť E-mail
Udalosti a podujatia

eutDňa 7.- 8. septembra sa v Krynici-Zdroji uskutočnilo Výročné podujatie Programu Interreg V-A Poľsko-–Slovensko 2014 -2020. Podujatia sa zúčastnili zástupcovia Ministerstva investícií a rozvoja

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 Dopredu > Koniec >>