Hľadanie...

ezus

Mapa Euroregiónu Tatry

Internetová stránka je spolufinancovaná Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľská republika – Slovenská republika 2007-2013.

 

logoProjekt Vzdelávanie


Školenie zamerané na oblasť verejného obstarávania Tlačiť E-mail
Projekt Vzdelávanie

eutDňa 10.12. 2019 (utorok) a 17.12. 2019 (utorok) sa v Dome Slovensko - poľského stretávania sa v Kežmarku uskutočnilo školenie na tému verejného obstarávania realizované v rámci projektu Cezhraničné centrum vzdelávania Euroregiónu ,,Tatry“ pod vedením pána Ing. Martina Papcúna.


Program školenia bol zostavený vedúcim školiteľom pánom Ing. Martinom Papcúnom nasledovne:

Čítať celý článok...
 
Konferencia otvárajúca realizáciu projektu Tlačiť E-mail
Projekt Vzdelávanie

eutCezhraničné centrum vzdelávania Euroregiónu ,,Tatry“

Dňa 04. Júla 2019 sa v Hoteli Club, ulica Dr. Alexandra 130/24 uskutočnila Konferencia otvárajúca realizáciu projektu Cezhraničné centrum vzdelávania Euroregiónu ,,Tatry“.

 

Čítať celý článok...
 
Školenie zamerané na podvojné účtovníctvo pre samosprávy Tlačiť E-mail
Projekt Vzdelávanie

eutDňa 29.11. 2019 (piatok) a 02.12. 2019 (pondelok) sa v Dome Slovensko - poľského stretávania sa v Kežmarku uskutočnilo školenie na tému podvojné účtovníctvo pre samosprávy realizované v rámci projektu Cezhraničné centrum vzdelávania Euroregiónu ,,Tatry“ pod vedením pána Dušana Rácza.


Program školenia bol zostavený vedúcim školiteľom pánom Dušanom Ráczom nasledovne:

Čítať celý článok...
 
Cezhraničné centrum vzdelávania Euroregiónu ,,Tatry“ Tlačiť E-mail
Projekt Vzdelávanie

eutTento projekt predpokladá realizáciu mnohých školiacich aktivít, ktoré vďaka zvýšeniu odborných kvalifikácií zamestnancov samosprávy uľahčia spoluprácu poľským a slovenským jednotkám územnej samosprávy pri realizácií spoločných podujatí. Za účelom dosiahnutia predpokladaných projektových cieľov je nevyhnutná spoločná realizácia všetkých partnerov.
Čítať celý článok...