Hľadanie...

ezus

Mapa Euroregiónu Tatry

Internetová stránka je spolufinancovaná Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľská republika – Slovenská republika 2007-2013.

 

logoZážitková galéria TATRY vnútri Tlačiť E-mail
Aktuality a akcie
Piatok, 20 November 2020 15:10

eutTIP NA VIANOČNÝ DARČEK

Darujte svojim blízkym kúsok Tatier

 

Ak máte doma cestovateľov, ktorým sa tento rok nepodarilo schladiť cestovateľskú horúčku, máme pre vás skvelý tip. Darujte im na Vianoce darček v podobe vstupenky do zážitkovej galérie TATRY vnútri. Toto jedinečné miesto predstavuje unikátnu prehliadku Vysokých Tatier pod jednou strechou a za každého počasia.

Čo všetko tam môžete vidieť a zažiť?  „Vyšplháte sa“ na náš druhý najvyšší štít, kde sa pomocou virtuálnej reality premiestnite na symbolický mostík, odkiaľ sa Vám naskytne neskutočný výhľad na štíty našich Tatier. Po náročnej turistike si môžete oddýchnuť v zážitkovom kine s filmom od Erika Baláža s názvom Nesmrteľný les. Na ceste objavov sa stretnete s náučnými videami o ochrane prírody a ekológií, spoznáte tatranskú prírodu pomocou moderných prvkov, porozprávate sa s horskými záchranármi a vodcami.

A čo viac? Dotkli sa niekedy srsti vlka? Viete akú vôňu má borovica limba? Viete aké máte rozpätie rúk v porovnaní s krídlami orla? Toto všetko a omnoho viac sa dozviete a zažijete v neobyčajnej galérií v TATRY VNÚTRI.

A určite nás navštívte aj s Vašimi ratolesťami. Pre najmladších návštevníkov sú pripravené hravé detské atrakcie, svištia nora a lezecká stena, kde sa budú cítiť ako skutoční horolezci.

Vstupenky do zážitkovej galérie TATRY vnútri kúpite aj online na našom webe www.tatryvnutri.sk.