Hľadanie...

ezus

Mapa Euroregiónu Tatry

Internetová stránka je spolufinancovaná Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľská republika – Slovenská republika 2007-2013.

 

logo
Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/lh279100/www_root/w3/plugins/content/jwsig.php on line 78
Návšteva z Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Tlačiť E-mail
Aktuality a akcie
Štvrtok, 01 Október 2020 11:22
eutV piatok (18.09. 2020) po XXVI. Kongrese ZRT zavítali na návštevu Združenia Euroregionu Tatry pani riaditeľky Katarína Mihaľová a Monika Csonková z Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky.

 Po absolvovaní prehliadky priestorov Domu EUT sme sa presunuli na prehliadku Kežmarského hradu, kde nás už vítala pani riaditeľka Erika Cintulová, ktorá nás svojim pútavým výkladom preniesla do minulosti. Predstavila nám tiež množstvo projektov, ktoré boli v hrade zrealizované prostredníctvom programu cezhraničnej spolupráce INTERREG V-A Poľsko - Slovensko. Ďalším bodom programu bolo historické centrum mesta Kežmarok s novovybudovanou fontánou v centre mesta. Výstavba bola zrealizovaná v roku 2019 v rámci projektu Spája nás voda Nowy Targ - Kežmarok. Ďakujeme pani riaditeľkám za takúto vzácnu návštevu!