Hľadanie...

ezus

Mapa Euroregiónu Tatry

Internetová stránka je spolufinancovaná Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľská republika – Slovenská republika 2007-2013.

 

logoSlovenská kooperačná burza Tlačiť E-mail
Aktuality a akcie
Utorok, 17 Marec 2020 18:14

Vážení členovia Združenia Euroregiónu Tatry,eut

 

dovoľte mi informovať Vás, že Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pripravuje medzinárodné podujatie

  Slovenskú kooperačnú burzu Nitra 2020, ktoré sa bude konať 27. mája 2020 ako odborné podujatie 27. Medzinárodného strojárskeho veľtrhu 2020 v Nitre a na ktoré Vás srdečne pozývame.

 

 

Podujatie nadväzujúce na predchádzajúce ročníky bude primárne zamerané na obchodné rokovania (B2B) podnikateľských subjektov, ktoré ponúkajú alebo hľadajú spoluprácu  v oblasti strojárstva a naň nadväzujúcich produkčných odvetví.

Výhodou je možnosť a potenciál stretnutí v rámci jedného dňa, na jednom mieste.

 

Atraktívnym bodom programu budú panelové diskusie na vysoko aktuálne témy priemyslu a akcelerácie rozvoja regiónov:

  • Smart Industry – čo priniesla analýza dát
  • Priemyselné inovácie Made in Slovakia
  • Funkčná interakcia investorov s mestom a regiónom prospieva všetkým

Účastníkom  podujatie ponúkne aj  možnosť konzultácií k službám na podporu exportnej pripravenosti, k účasti a prezentácii na domácich a zahraničných veľtrhoch, ako aj k financovaniu inovačných alebo proexportných aktivít pre slovenské spoločnosti zo všetkých regiónov Slovenska, poskytnú konzultanti agentúry SARIO a partneri podujatia.

V prípade, ak zabezpečíte účasť 5 a viac firiem, dvaja zástupcovia Vašej inštitúcie budú mať účasť na podujatí bezplatnú a rovnako Vašej inštitúcii poskytneme prezentačný stolík na podujatí.

 

Pevne verím, že Vás naše podujatie zaujme a navrhovaná forma vzájomnej spolupráce tak prispeje k podpore expandovania podnikateľských subjektov na trhy ďalších krajín.

 

Podrobnejšie informácie o  podujatí sú publikované na webovej stránke SARIO:

https://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovenska-kooperacna-burza-nitra-2020

 

Link na registráciu:

https://matchmakingfairnitra2020.sario.sk/registration/1

 

slovenska kooperacna burza