Hľadanie...

ezus

Mapa Euroregiónu Tatry

Internetová stránka je spolufinancovaná Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Poľská republika – Slovenská republika 2007-2013.

 

logo
Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/lh279100/www_root/w3/plugins/content/jwsig.php on line 78
Výsledky finálového kola a celkové výsledky Euroregión Tatry Tour Tlačiť E-mail
Aktuality a akcie

FINÁLE EUROREGION TATRY TOUR

 

Nowy Targ - dňa 1. októbra sa uskutočnílo finále EUROREGION TATRY TOUR, ktoré pozostávalo z 5 kôl. Posledné kolo sa uskutočnilo v Nowom Targu časovkou.

Súťaže sa zúčastnilo 60 amatérskych cyklistov. Ztoho bolo 50 z Poľska a 10 zo Slovenska. O 9.45 hod. sa preteky začali čestným štartom a spoločným prejazdom medzi ulicami mesta do Ludźmierz - miesto súťaže.

Trasa bola dlhá 17,5 km a prechádzala cez ul. Ludźmierz. Podhalańska - Krauszów - Krauszów cyklotrasa - Ústav - Długopole - Wróblówka (ostroh) - Długopole - Krauszów - Ludźmierz - ulica Podhalańska. Najrýchlejším jazdcom v tomto kole bol Michał Bestwina, ktorý trasu prešiel za 25 min. a 34 sek.

 Ocenenie najrýchlejších jazdcov v záverečnej fáze a ocenenie najlepších jazdcov v celom preteku sa uskutočnilo

na námesti v Nowom Targu, kde trofeje a diplomy odovzdávali:

primátor Nowého Targu pán Grzegorz Watycha, Viceprimátorka mesta Nowy Targ pani Joanna Iskrzyńska-Steg, predseda komisie športu,

turistiky a propagácie mesta Nowy Targ Gabriel Samolej, Predseda Rady Zväzku Euroregion „Tatry” pán Bogusław Waksmundzki,

riaditeľ kancelárie Zväzku Euroregion „Tatry” Michał Stawarski a riaditeľka Združenia Euroregión Tatry v Kežmarku pani Radoslava Krafčíková.

 

 

Miesto I Karkula Mateusz
Miesto II Vojtičko Denis
Miesto III Mar Mark
Miesto IV Grafczyński Radosław
Miesto V Domin Marcin
Miesto VI Gacek Jakub

Miesto I : Karkula Mateusz

Miesto II:  Vojtičko Denis

Miesto III: Marzec Marek

Miesto IV:  Grafczyński Radosław

Miesto V: Domin Marcin

Miesto VI: Gacek Jakub

 

Víťazi obdržali trofeje Euroregion "Tatry" a poukážky, ktoré finančne podporili : Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber, Burmistrz Miasta Nowego Targu Grzegorz Watycha, Wójt Gminy Czarny Dunajec Józef Babicz, Przewodniczący Rady Związku Euroregion „Tatry” Bogusław Waksmundzki oraz Dyrektor biura Związku Euroregion „Tatry” Michał Stawarski.


Ocenení boli aj dvaja najstarší účastníci týchto pretekov a to pán Ján Vencel a Grzegorz Grzempy, ktorí získali trofej a poukážku, ktorú finančne podporili Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice a Stanisław Chlebek majiteľ športových obchodov v Nowyom Targu a Spytkowicach.


Všetkým srdečne blahoželáme a ďakujeme za účasť na EUROREGION TATRY TOUR !


Preteky realizoval Zväzok Euroregion Tatry v Nowom Targu  v spolupráci o Združením Euroregión Tatry v Kežmarku, Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice a Cyklistický klub Mestský športový klub Kežmarok a bol spolufinancovaný

Európskou úniou z prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja a zo štátneho rozpočtu v rámci Programu Interreg V-A Poľsko – Slovensko 2014 – 2020.


Výsledky všetkých kôl nájdete tu : http://my5.raceresult.com/77719/results?lang=sk

 

Prílohy: